XML Bayiliği ” Supermarketiniz.com “

XML Bayiliği ” Supermarketiniz.com “

Onur Gıda İnşaat ve Tarım Ürünleri San.Tic.Ltd.Şti Firmamız Karaman merkezli 2 şube ve e ticaret operasyonları için 1 adet deposu bulunmaktadır. Şirketimiz e ticaret firmalarına süpermarket ürün gruplarında XML Bayiliği ( dropshipping ) tedarik hizmeti vermektedir. Sitedeki fiyatlar müşteriye uygulanan satış fiyatıdır. Bayilere indirim tanımlanmaktadır.

süpermarketiniz.com’a hoşgeldiniz!

süpermarketiniz.com internetten market alışverişi yapmak isteyen müşterilere aracılık eden bir portaldır. Kullanıcılar,süpermarketiniz.com sitesi ve mobil uygulamaları ile market ile aynı fiyat olacak şekilde ulaşarak hiçbir ekstra ücret vermeden siparişi verebilirler.

Süpermarket alışveriş ihtiyaçlarınızı karşılamak için tek adresiniz.

Aldığınız ürünler konusunda uzman ekibimiz tarafından en tazelerinden seçilerek paketlenir ve kargolar aracılığıyla adresinize teslim edilir.

Sitemiz üzerinden markete gitmekle uğraşmadan kolayca alışveriş yapmanıza yardımcı oluyoruz. Sitemizdeki fiyat ile market arasında hiçbir fark yok yani raf fiyatına evden kolayca alışverişinizi yapabilirsiniz.

Amacımız %100 müşteri memnuniyeti! Bunu sağlamak için size en kaliteli hizmeti verebilmek için çalışıyoruz. Sizi mutlu etmek bizim en büyük mutluluğumuzdur.

Sektör
Süpermarket
Üyelik Hizmet Kapsamı
Süpermarket ürünleri
Bayilik Şartları
Supermarketiniz.com XML Bayiliği VeriyorE-ticaret internet sitenizin çalışır durumda olması SSL sertifikanızın ve sitenizde iletişim adres ve bilgilerinizin bulunması XML entegrasyonu almanız için yeterlidir.

XML linkimiz bayiliğiniz onaylandıktan sonra verilecektir.

XML linkimiz ile tüm ürünleri sitenize yükleyebilir dilerseniz DropShipping hizmetinden yararlanarak siparişlerinizi direk müşterilerinize yönlendirebilirsiniz.

Saat 15:00 e kadar verilen siparişler aynı gün kargo.

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı
Kar marjı
Firma Yetkilisi
Levent Günar
Telefon
05548683253 – 08503022151
Web Sitesi
https://www.supermarketiniz.com/
Email
info@supermarketiniz.com
Şehir
Karaman
Adres
Onur Gıda İnşaat ve Tarım Ürünleri San.Tic.Ltd.Şti Adres:Ahmet Yesevi Mahallesi Şehit Ferhat Şarlak Caddesi No:79/A KARAMAN/Merkez

DİĞER XML BAYİLİĞİ VEREN FİRMALAR İÇİN TIKLAYIN!

BAYİMİKUR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir