Ücretsiz Franchise Veren Firmalar 2020

Ücretsiz Franchise Veren Firmalar 2020

2020 yılına girerken yeni iş fikirleri de aratılır oldu. Yeni bir yılın, yeni umutlar ve beklentiler ile geliyor olması, özellikle iş kurmak isteyenleri heyecanlandırıyor. Tabi önümüzdeki yıl pek çok marka da ücretsiz franchise vermeye hazırlanıyor. Hem bayi ağını büyütmek, hem de daha çok tanınmak isteyen bu firmalara ücretsiz ortak olmak mümkün. İşte ücretsiz franchise veren firmalar 2020 koşulları.

Helvani Dondurmalı İrmik Helvası

Son dönemde oldukça popüler olan dondurmalı irmik helvası, Helvani markası ile birçok il ve ilçede satışa sunuluyor. Helvani markası büyümek için 2020 yılında atağa geçmek üzere. İsim hakkı bedeli almayan marka, yalnızca stant kurulumu için 5 bin TL gibi bir masraf çıkarıyor. Ancak pancar şekeri, tereyağı ve tahin birleşiminden elde edilen bu dondurmalı irmik helvasına ilginin büyük olduğunu söylemeden geçmeyelim.

Tarihi Antep Çiğköftecisi Murat Usta

Çiğköfte hayatımıza girdiğinden bu yana çok sevildi. Hemen her köşe başında bir çiğköfteci görmek mümkün. Bu rağbet, yeni iş kurmak isteyenleri de harekete geçiriyor. Tarihi Antep Çiğköftecisi Murat Usta markası da 2020 yılında ücretsiz frachise verecek işletmelerden biri. Aylık 5 bin ile 10 bin TL arasında bir kar marjı bulunan markanın Türkiye genelinde 105 şubesi bulunuyor.ucretsiz-franchise-veren-firmalar-2020

BMV Sol Solucan Gübresi

Solucan gübresinin tarım alanındaki popülaritesini anlatmaya gerek yok. Hatta sırf bu işin getirisi için evinde solucan besleyen bile var. Üstelik ilerleyen dönemlerde bu gübreye olan talep Beylikdüzü escort sibez.com
de iki katına çıkacak. Şimdiden bu işe atılım yapmak isteyen olur ise BMV Sol’un franchiseliğine talip olabilir. Stratejik ortaklık şeklinde kurulan bu iş planında solucan ve solucan gübresi almak şart. Ortalama 7 bin 500 TL gibi cüzi bir rakama bu malzemeleri temin etmek mümkün.

Plenty Kozmetik

Aslında Plenty markası bir oto bakım – kozmetik ürün amaçlı kuruldu. Ortalama aylık 15 ile 30 bin liralık kar marjı bulunan bu marka da ücretsiz franchise veriyor. Ancak kurulum aşamasındaki ekipmanlar için 5 bin liralık bir bütçeye ihtiyaç duyuluyor. Toplam 3 şubesi bulunan markanın 2020 yılı hedefi, tüm illerde şubelere sahip olmak.

Makale Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir