Tatlane Bayilik Veriyor

Tatlane Bayilik Veriyor

Tatlane Bayilik Veriyor ! Tatlane, merkezi Ankara’da olan ve ülke genelinde 250 noktaya franchise bayilik vermeyi hedefleyen bir geleneksel tatlı markasıdır.
Kökleri, 1936 yılına ve Bursa Mustafakemalpaşa’ya dayanan Tatlane, tüm ürünlerini, Ankara’da bulunan ve kendisine ait olan fabrikada gerçekleştirmektedir.
Tatlane markası altında 18 çeşit geleneksel Türk tatlısı ve üstün lezzet barındıran özel süt kaymağı tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır.
Tatlılarda kati surette glukoz şurubu kullanılmamakta, tamamen doğal pancar şekeriyle geleneksel yöntemlerle hazırlanmış şeker şerbeti kullanılmaktadır. Özel süt kaymağı ise tamamen doğal ve geleneksel yöntemlerle süt üzerinden toplanmaktadır.
Tatlane markası altında baklava, burma kadayıf, künefe ve katmer bulunmamaktadır. Buradaki pazarlama stratejisi, rekabetin zaten fazlasıyla yoğun olduğu ürün gruplarından uzak durmaya yönelik olarak tasarlanmıştır.
Tatlane, kaliteden taviz vermeden hazırlanan lezzet ve nefaseti çok yüksek ürünleri, kurumsal bir duruşla ve olabilecek en uygun fiyatlarla tüketiciye sunmaktadır.
Bayi açısından düşük yatırım maliyeti, düşük operasyon gideri ve yüksek getirili bir franchise modeli oluşturulmuştur. Gelir modeli, her birim satışta, bayi kazancı marka sahibinin kazancının yaklaşık 3 katı olacak şekilde tasarlanmıştır.
Bayilik süresince “ciro payı”, “katılım payı”, “reklam katkı bedeli” ve diğer benzer isimlerle herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Sektör
Tatlı
Bayilik Şartları
Tatlane bayiliği, yaklaşık 40 m2 dükkanda gerçekleştirilebilmektedir.
Bunun dışında bayinin, (kendisinin dahil olduğu veya olmadığı) 2 kişilik bir çalışma ekibi oluşturması gerekmektedir.
Bayinin, 40m2’den daha büyük bir dükkanı var ise kafe formatında kendisinin temin edeceği içecekleri de satabilmektedir.
Ancak öte yandan, marka sahibi tarafından satılan ürünler dışında, dışarıdan herhangi bir yiyecek ürün temin etmemesi gerekmektedir.
Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı
Marka Bedeli: 20.000 TL
Her şey dahil anahtar teslim inşaat/demirbaş bedeli: 55.000
Firma Yetkilisi
Özgür Eyiol
Telefon
05424086682
Web Sitesi
https://www.tatlane.com/
Email
merhaba@tatlane.com
Şehir
Ankara
Adres
Nuri Pamir Cad. No:41/C Keçiören – Ankara

BAYİMİKUR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir