Star TV BİM Satışı İle İlgili Resmi Açıklama!

Star TV BİM Satışı İle İlgili Resmi Açıklama!

STAR TV BİM'e SatılıyorBİM Basın açıklaması

STAR TV BİM’e Satılıyor haberlerine BİM yetkililerince açıklama geldi.Bazı haber mecralarında yayınlanan ve halen Doğuş Grubuna ait bulunan Star, NTV ve Kral TV kanallarının BİM’e satılacağına dair haberler gerçeği  yansıtmamaktadır.

Türkiye perakende sektörünün lideri BİM’in medya sektöründe faaliyet göstermek gibi bir planı yoktur ve anıIan TV kanalları için Doğuş Grubu ile herhangi bir görüşme yapılmamıştır.

Değerli kamuoyunun bilgisine sunarız.
BİM Birleşik Mağazalar

İddialar Ne Yöndeydi?

STAR TV BİM’e Satılıyor şeklinde çıkan Uçankuş’un haberine göre Doğuş Grubu’nun STAR TV, NTV ve Kral TV için franchise Marketcilik Lideri BİM’le anlaşmanın sok noktaya geldiği iddia ediliyor.

STAR TV Franchise Marketcilik Lideri BİM’e Satılıyor!

Medya ve marketler zincirleri adına son dakika haberi! Aylardır “satıldı-satılacak” haberleriyle gündemde olan Doğuş Yayın Grubu kanallarının BİM Marketler Grubu’na satılmak üzere olduğu öne sürülmekte.

Daha Öncede Görüşüldü!

Bilindiği üzere Doğuş Grubu daha önce Katarlı Grup beIN’le masaya oturmuş ancak bir türlü anlaşma sağlanamamıştı. Bu anlaşmazlığın üzerine BİM’le yapılan görüşmeler daha fazla önem taşımakta. Ayrıca DOĞUŞ Grubu’nun %30 hissesine sahip olduğu TV8 kanalı içinde tekliflerin masada görüşüldüğü iddia ediliyor.

Şimdi Gözler DOĞUŞ MEDYA’da!

Türkiye perakende sektörünün lideri BİM’in basın açıklamasının ardından şimdi gözler DOĞUŞ MEDYA’ya çevrildi. Ortada bir satış iddiası dolanmakta ve henüz kiminle anlaşıldığı yada görüşüldüğü hakkında birinci ağızdan net bir açıklama gelmedi. En kısa zamanda yapılan açıklamaları sizlerle payşaşacağız…

BAYİMİKUR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir