SERTİFİKAOKULUM Bayilik Şartları

SERTİFİKAOKULUM Bayilik Şartları

SERTİFİKAOKULUM Bayilik ŞartlarıSERTİFİKAOKULUM Bayilik Şartları

SERTİFİKAOKULUM Bayilik şartları; 18 yaşını doldurmuş olmak Adli sicil kaydı bulunmaması Sosyal iletişim becerileri olan kişiler.
Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : Bireysel (Tali) bayilik için hiçbir bedel ve sermaye yatırımı gerekmemektedir. Bayilik verilirken her hangi bir ücret veya françhising bedeli alınmamaktadır. Bayi olduğunuz taktirde genel cironun %25 ini Tali Bayilerimize bırakıyoruz.

SERTİFİKAOKULUM olarak; UNIACADEMY Eğitim Hizmetleri Ltd Şirketinin İstanbul Avrupa Yakası Yetkili Şubesi olarak; 2500 dalda eğitim programı veren MEB ONAYLI bir eğitim kurumuyuz. MEB ve Devlet üniversitesi ONAYLI olarak, mesleki, kişisel gelişim, sektörel vb. alanlarda Resmi BELGELENDİRME ve SERTİFİKALANDIRMA hizmeti vermekteyiz.

Türkiye’ nin her yerinden UZAKTAN EĞİTİM ile Sertifika programları hazırlamaktayız. Merkezi İstanbul Üsküdar’da bulunan dünyada bilim ve eğitim alanında kurulmuş ilk ve tek resmi Eğitim Birimleri topluluğu olarak 28 ülkede şubesi olan ve dünya çapında 163 uluslararası akreditasyona sahip Eğitim Platformumuz; sosyal sorumluluk alanında hem Türkiye’de hem de uluslararası düzeyde 168 proje ile en fazla projeyi uygulamıştır. Dünyada ilk 20 sıralamasına giren Eğitim Platformumuz vermiş olduğu eğitimler ve sertifikalandırmalar, Birleşmiş Milletlere üye 193 ülkede geçerliliğe sahiptir.

Eğitim Platformumuzun vermiş olduğu ISO kalite belgelerini Avrupa Birliği üyesi ülkelerde, şube paydaş başkanlarımızın ISO’yu denetleyen tek birim olan IAF’a üye denetçiler olması sebebiyle, sertifikalarımız dünya çapında akreditasyona sahiptir. Ayrıca Eğitim Birliğimiz Avrupa Birliği Bilim ve Akademi Üst kurul akreditesine sahiptir ve İsveç Üniversiteler Birliği ve Eğitim Bakanlığınca belgelerimizin uluslararası geçerliliği ve denkliği de bulunmaktadır.

Sektör : EĞİTİM
Firma İsmi : SERTİFİKAOKULUM
Firma Yetkilisi : SERHAT ERALP
Telefon : 05445780550
Web Sitesi : www.sertifikaokulum.com
E-mail : info@sertifikaokulum.com
Şehir : İstanbul
Adres : Kartaltepe Mahallesi İncirli Caddesi No:54 Kat:5 Daire:10 Bakırköy

BAYİMİKUR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir