Med Max Gayrimenkul Bayilik Şartları

Med Max Gayrimenkul Bayilik Şartları

Med Max Gayrimenkul 2002 de kuruldu 2010 med max markalaşarak sektöre Franchise vermeye başladı. Girişimci bir yapıya olmak. En az lise mezunu olmak bağımsız bir işletmeye sahip olacak kadar sermaye şirketleri olmak. Diğer şartlar özel olarak görüşülür. Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı : Franchise bedeli 20.000 TL ofis maliyeti 20.000 TL ortalama kar 0/0 100 dur.

PRİZMA GRUP olarak 2002 kurulan firmamız 2010 yıllında MED/MAX gayrimenkul danışmanlık markasıyla Türkiye genelinde franchise vermeye başladı.

MED/MAX her girişimciye uygun franchise seçenek fırsatı sunuyor

MED/MAX, 2010 yılında gayrimenkul sektöründe deneyimli girişimci gayrimenkul uzmanı, markanın kurucusu ve genel müdürü Sayın Nihat AKPINAR tarafından markalaşarak faaliyetlere başlamıştır.

MED/MAX hedefi, gayrimenkul sektörünün hizmet kalitesini ve sektörün itibarını yükseltmek, sektördeki eğitimli profesyonellerin sayısını artırmak, MED/MAX ’ın ulusal başarısını dünya da ve Avrupa’ da global bir marka yapmak

MED/MAX 2016 da çalışma sistemini güncelliyerek bunda böyle franchise ofis bölge ofis projeler çalışmasını getirmiştir.

MED/MAX Franchise her girişimciye uygun franchise seçenek fırsatı sunuyor.

Gayrimenkul danışmanlığı yapacak girişimciler kendilerine uygun gördükleri bir franchise seçeneğiyle bir MED/MAX gayrimenkul ve danışmanlık markasının destek ve avantajlarını yanlarına alarak bulundukları bölgelerinde her türlü gayrimenkul danışmanlık hizmetini yaparlar.

MED/MAX olarak Türkiye’de gayrimenkul sektörünün büyümesine katkıda bulunmak ve her bir müşterimizin hayalindeki gayrimenkule kavuşmasına yardımcı olmak amacıyla gösterdiğimiz çaba, sektörün alışılageldik deneyimlerinden farklı olarak MED/MAX ’ın ulusal çapta gösterdiği gayrimenkul profesyonelliğine yakışır bir uzmanlık yapmak olacaktır.

Sektör : Gayrimenkul
Ürün Hizmet Kapsamı : Hizmet
Firma Yetkilisi : Nihat AKPINAR
Telefon : 02124331292
Web Sitesi : www.medmaxturkiye.com
E-mail : medmaxgayrimenkul@gmail.com
Şehir : İstanbul
Adres : Şişli / Istanbul

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir