Kompedan Bayilik Şartları

Kompedan Bayilik Şartları

Kompedan Bayilik Şartları

Firma İsmi
Onbir Perakende Mağazacılık A.Ş.
Firma Tanıtım
Şirketimiz, 40 yıllık tecrübeye sahip olan  Özkan Tekstil Ltd.Şti ve Yurteks Tekstil Dış Tic. Ltd.Şti. ortaklığıyla 2016 yılının Ekim ayında kurulmuştur. Şirketimiz Kompedan Markasının isim haklarını satın almış ve Türkiye genelinde 36 adet satış mağazasıyla hizmet vermeye başlamıştır. Esas iştigal alanı Bay & Bayan & Çocuk iç giyimi üzerine olan firmamızda 55 tedarikçinin yaklaşık olarak 50 markaya ait toplamda 50000 ürün çeşidi satılmaktadır.
Vizyon & MisyonVizyonumuz:  İç giyim pazarında, kaliteli ürünleri halkımızla buluşturma konusunda; perakende satış alanında lider marka olmaktır.Misyonumuz:  İnsana ve doğaya saygılı, İstihdam yaratma konusunda hevesli, Ülkemize, çalışanlarımıza ve iş ortaklarımıza değer katan, Müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı hedefleyen, Kanunlara uyan ve sürdürülebilir kalite için rekabetçi bir şirket olmaktır.

Sosyal Sorumluluk:  Evrensel değerleri temel alarak insana yatırımı esas kabul eden şirketimiz, çalışanlarının sürdürülebilir gelişimini hedefleyerek kişisel gelişim ve kariyer yolculuğunu azami derecede önemsemektedir. Bu nedenle 300 den fazla çalışanı olan şirketimiz; iş süreçlerinde çalışanını en iyi şekilde konumlandırmayı, çalışanına etkin ve etkili bir çalışma ortamı sağlayıp sosyal gelişimine katkı sağlamayı öncelik olarak kabul etmektedir.

 

 

Üyelik Hizmet Kapsamı
Franchise
Sektör
İç Giyim

 

Bayilik Şartları
Min. 150 m2 mağaza
Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı
Yaklaşık 150 m2 lik mağaza için örnek ortalama yatırım tutarı 450.000-600.000 TL arasında değişebilmektedir. Bu tutar içerisine mağaza içi / dışı teknoloji yatırımları, stok envanter tutarı dekorasyon ve diğer genel harcamalar dahildir.
Firma Yetkilisi
Okan Şentürk
Telefon
02124467575
Web Sitesi
http://www.onbirperakende.com/
Email
okan.senturk@onbirperakende.com
Şehir
İstanbul
Adres
Güngören

BAYİMİKUR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir