Kahveland Bayilik Şartları

Sıcacık rahat dekorasyonu, güler yüzlü, her zaman kalite anlayışıyla samimi sohbetlerin ve özel anların ortağı olmak istiyoruz.İşletmelerimiz eviniz, müşterilerimizi misafir olarak düşünüyoruz.Markamız için hazırlanan harmanı ve kavurma tekniği özel olan kahvelerimizi dinamizmle birleştirerek markamızı ve kahve kültürünü yaymak istiyoruz.

Bir kahve zinciri olmak için binlerce profesyonel etüd ve uzman mesaisinden bahsetmeyeceğiz,ya da prosedürleri oluşturmak için uzun geceler boyu kaç fincan kahve tükettiğimizi.

Bir kahve zinciri olmak için her şeyden daha çok kahveyi ve insanları sevmek gerekir.Hazırladığımız her fincan kahvenin içine kahveye ve insanlara olan sevgimizi katıyoruz.İşte tam da bu yüzden kahve ve gülmeyi sevenler Kahveland’i tercih ediyor.

Sektör

CAFE BISTRO

Kahveland Bayilik Şartları

İsim Hakkı Bedeli : 60.000 TL
M2 Başına Kurulum Maliyeti : 2750 TL
Kiosk Konsept Anahtar Teslim : 129.900 TL
Bayi Sayısı : 42
2019 Yılı içerisinde Hedeflenen Bayi sayısı : 60

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı

60.000 TL İSİM HAKKI BEDELİ
M2 MALİYET 2750 TL + KDV
CİRODAN %3 ROYALTY

Firma Yetkilisi: MURAT ÖZCAN
Telefon: 0532 283 0304
Web Sitesi: http://www.kahveland.com.tr
Email:  murat@kahveland.com.tr
Şehir: ÇORUM
Adres: Mimarsinan Mahallesi Ankara Yolu Bulvarı NO: 21/E MERKEZ


2019 yılında yeni bir iş yapmak, yatırım yaparak yeni bir iş kolu yaratmak isteyenlerin sayısı oldukça fazla. Özellikle 2018 yılında yaşanan ekonomik kriz ile beraber 2019 yılına umutla bakan insanlar bu dönemlerde yeni bir işe girerek gelirlerini attırmayı planlıyor. Bunun bir çok farklı yolu olsa da bayilik almak en garanti yollardan birisi. 2019 Bayilik Veren Firmalar

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir