Reklam Ver

BAYİMİ KUR

Bayimi Kur olarak franchise başvuru takip işlemlerini sizin adınıza %100 Müşteri Memnuniyeti ile çözüyoruz


Bu Sayfayı Paylaş
Firma Bilgileri

2000 yılından bu yana İnşaat, Otomotiv, Gıda ve Reklam sektörlerinde faaliyet gösteren grup firmalarımız, 2017 yılından itibaren yatırım yapma kararı aldı ve JOSEPH’i kurarak firma profiline ekledi..

JOSEPH’in kuruluş amaçlarından biri “Gıda Sektöründe de markalaşmaktır.” Bu amaçla, faaliyetleri kapsamında yeterli bir marka olarak hayatına devam eden JOSEPH’i ulusal ve uluslararası bir marka haline getirmek hedef olarak belirlenmiştir.

Müşteri memnuniyeti ve başarı odaklı, zamanın değerini iyi bilen, iş ahlakına ve güvene önem veren, gelişimi, yaratıcılığı destekleyen, yenilikçi ve çalışanları ile bütünleşen JOSEPH, gıda sektöründe atılımlarına devam ediyor.

Çapın Şirketler Grubu’nun markasıdır. Türkiye de 16 şubesi bulunmaktadır.

Sektör

CAFE/GIDA

JOSEPH Kahve & Nargile Zincirleri Bayilik Şartları

Ülkemizin güzel şehri İzmir ile yola başladığımız Joseph markamızda, Lüks Nargile keyfini modern ve kaliteli bir ortamda değerli misafirlerimize keyifli bir hizmet vermek için yol çıktık. Markamızın yoğun ilgi görmesiyle Ülkemizde yaygınlaşma fırsatı buldu. Hizmetimiz ile misafirlerimize, Nargilelerimiz ile damak zevkinize laik olmaya çalışıyoruz.

En az 150 m2

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı

Firma Yetkilisi: EVREN ÇAPIN
Telefon: 05327986185
Web Sitesi: http://www.joseph.com.tr
Email:  info@joseph.com.tr
Şehir: İZMİR
Adres: Folkart Towers 30. Kat Bayraklı -izmir