İletişim

2019 yılında yeni bir iş yapmak, yatırım yaparak yeni bir iş kolu yaratmak isteyenlerin sayısı oldukça fazla. Özellikle 2018 yılında yaşanan ekonomik kriz ile beraber 2019 yılına umutla bakan insanlar bu dönemlerde yeni bir işe girerek gelirlerini attırmayı planlıyor. Bunun bir çok farklı yolu olsa da bayilik almak en garanti yollardan birisi. 2019 Bayilik Veren Firmalar Günden güne ziyaretçi kitlesini genişletmekte olan BayimiKur.com, firmanızın yatırımcılar sayesinde bayilik ağını genişletmesi için hizmet vermeye devam ediyor. BayimiKur.com ve sahip olduğu alt sitelerde ve sosyal medyada günlük 1000 görüntülenmeye aşmış durumda. Görüntülenme sayısı her gün artmakla beraber, ulaştığımız kitle potansiyel yatırımcılardan oluşmakta. Bayilik ağınızın genişlemesi için sizlere sunduğumuz reklam ve tanıtım yazısı hizmetlerimizden faydalanmak ister misiniz? Bayilik Veren Firmalar Daha fazla bilgi için iletişime geçiniz;

Mail: info@bayimikur.com Telefon: 0850 304 20 76

Bayilik ağınızı doğru yatırımcılarla büyütmek mi istiyorsunuz? Bayilik veren firmalar

Elbetteki istiyorsunuz! İşte size bu noktada hizmet vermeye çalışan BayimiKur.com’un yeni bir hizmetinden bahsedeceğiz; 

TANITIM YAZISI! 

Tanıtım yazıları sayesinde bayilik detaylarınızı içeren sıradan ilan yazılarına inat,  BayimiKur’a özel olarak yazılmış en fazla 500 kelime uzunluğundaki haber tadındaki tanıtım yazısı metni yayınlanır ve BayimiKur sosyal medya hesaplarından paylaşılır. Bu sayede firmanız hakkında daha yeni ve daha detaylı bilgileri yatırımcılara ulaştırırız. Aşağıdaki formu doldurarak tanıtım yazısı hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Tanıtım yazısı istek formu…

Banner Reklam

BayimiKur ve BayimiKur’un sahip olduğu alt sitelerde çok uygun fiyatlara banner reklam seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Reklam formunu doldurarak detaylı fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

Banner reklam istek formu….

2019 Ücretsiz Franchise Veren Firmalar

Franchise hizmetleri, isim yapmış belirli firmalardan bayilik alarak kendi iş planını oluşturma olarak biliniyor. Franchising hizmetlerinde kişiler belirli bir ücret ödeyerek söz konusu firmalardan bayilik alır. Ancak yeni geliştirilen iş planları dahilinde birçok firmadan ücretsiz olarak franchise alabilmek mümkün oluyor. Hem kendi iş yerinizi açmak hem de belirli bir markanın imajı ile satışlarınızı yapmak istiyorsanız, franchising hizmetlerini kullanabilirsiniz.