HACI MEHMET BAKLAVA BAYİLİK ŞARTLARI

HACI MEHMET BAKLAVA BAYİLİK ŞARTLARI
Firma İsmi
HACI MEHMET BAKLAVA
Firma Tanıtım
HACI MEHMET BAKLAVA 1 TON BAKLAVA HEDİYELİ BAYİLİK KAMPANYASI Hacı Mehmet Baklava olarak 2016 yılında Ankara’da başladığımız bu tatlı yolculuğa, başta İstanbul olmak üzere diğer şehirlerimizde devam etmek istiyoruz. Ramazan ayına yaklaştığımız şu günlerde, girişimcilere cesaret vermek ve Ramazan ayında zirve yapan tatlı satışlarını desteklemek amacı ile kısa bir süre için çok özel bir bayilik kampanyası hazırladık. Bu kampanya kapsamında yeni bayilerimizin iş yerlerini anahtar teslim hazırlayıp, hiçbir zahmete girmeden iş yeri sahibi olmalarını sağlıyoruz. Ayrıca Ramazan ayı boyunca 1 ton baklava hediye ediyoruz.Baklava ve Börek çeşitlerinin modern çizgilerde sunulduğu işletmeler kuruyoruz. Kaliteli çay ve kahve çeşitlerinin sunumu ile insanların daha çok vakit geçirmek istediği mekânlar yaratıyoruz. Lokasyon seçiminden verimli operasyon yönetimine kadar tüm konularda destek verip yatırımcılar için çok cazip fırsatlar sunuyoruz.
Sektör
GIDA – TATLI – BAKLAVA
Bayilik Şartları
Bu kampanya dahilinde yeni bayilerimizden Franchise giriş bedeli talep etmiyoruz. Her şeyi bir pakette topladığımız anahtar teslim çözüm sunuyoruz.
Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı
İşletmenin büyüklüğünü maksimum 75 m2 olarak belirledik. Bu ölçüye göre toplam yatırım maliyeti 99.000 TL + KDV’dir. Anahtar teslim olarak işletmenin kurulumun yanında 1 ton baklava da hediyemiz olacaktır.
Baklava ve böreklerin tedariği tarafımızdan yapılmaktadır. En yüksek karlılık oranına sahip olan sıcak ve soğuk içecek gurubunun tedariğini bayinin kendisi yaptığı sistemimizde Royalty olarak aylık cironun %3’ünü talep ediyoruz. Ürün guruplarına göre kar marjı 0 – 0 arasındadır
Firma Yetkilisi
OKAN ÖZDEMİR
Telefon
0533 466 55 23
Web Sitesi
http://hacimehmetbaklava.com.tr/
Email
info@hacimehmetbaklava.com.tr
Şehir
ANKARA
Adres
949. Cadde no:36/A Keçiören

BAYİMİKUR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir