GÜNEYCE ÇİĞKÖFTE Bayilik Veriyor!

[av_two_fifth first min_height=” vertical_alignment=’av-align-top’ space=” margin=’0px’ margin_sync=’true’ padding=’20px’ padding_sync=’true’ border=” border_color=” radius=’0′ radius_sync=’true’ background_color=’#eaeaea’ src=” attachment=” attachment_size=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=’av-rotateInUpLeft’ mobile_breaking=” mobile_display=”]

[av_gallery ids=’3765′ style=’big_thumb’ preview_size=’portfolio’ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb’ thumb_size=’portfolio’ columns=’5′ imagelink=’lightbox’ lazyload=’avia_lazyload’ admin_preview_bg=”]

[av_codeblock wrapper_element=” wrapper_element_attributes=” codeblock_type=”]

[/av_codeblock]

[av_image src=’https://www.bayimikur.com/wp-content/uploads/2018/08/Untitled-3.jpg’ attachment=’3602′ attachment_size=’full’ align=’center’ styling=” hover=” link=” target=” caption=” font_size=” appearance=” overlay_opacity=’0.4′ overlay_color=’#000000′ overlay_text_color=’#ffffff’ animation=’pop-up’ admin_preview_bg=”][/av_image]

[av_codeblock wrapper_element=” wrapper_element_attributes=” codeblock_type=”]

[/av_codeblock]

[av_icon_box position=’left_content’ icon_style=” boxed=” icon=’ue82b’ font=’entypo-fontello’ title=’BAYİMİ KUR’ link=” linktarget=” linkelement=” font_color=’custom’ custom_title=’#cc3030′ custom_content=’#0c0c0c’ color=’custom’ custom_bg=” custom_font=’#cc3030′ custom_border=’#cc3030′ av-medium-font-size-title=” av-small-font-size-title=” av-mini-font-size-title=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” admin_preview_bg=’rgb(255, 255, 255)’]
Bayimi Kur olarak franchise başvuru takip işlemlerini sizin adınıza %100 Müşteri Memnuniyeti ile çözüyoruz
[/av_icon_box]

[av_codeblock wrapper_element=” wrapper_element_attributes=” codeblock_type=”]

[/av_codeblock]

[av_heading tag=’h5′ padding=’10’ heading=’Bu Sayfayı Paylaş’ color=’custom-color-heading’ style=” custom_font=’#cc3030′ size=” subheading_active=” subheading_size=’15’ custom_class=” admin_preview_bg=” av-desktop-hide=” av-medium-hide=” av-small-hide=” av-mini-hide=” av-medium-font-size-title=” av-small-font-size-title=” av-mini-font-size-title=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=”][/av_heading]

[av_social_share title=” style=” buttons=” admin_preview_bg=”]

[/av_two_fifth][av_three_fifth min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_breaking=” mobile_display=”]

[av_heading tag=’h5′ padding=’10’ heading=’Firma Bilgileri’ color=’custom-color-heading’ style=” custom_font=’#cc3030′ size=” subheading_active=” subheading_size=’15’ custom_class=” admin_preview_bg=” av-desktop-hide=” av-medium-hide=” av-small-hide=” av-mini-hide=” av-medium-font-size-title=” av-small-font-size-title=” av-mini-font-size-title=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=”][/av_heading]

[av_textblock size=” font_color=” color=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” admin_preview_bg=”]
Güneyce Çiğköfte firması Has Güney Tarım A.Ş. iştirakı olarak 2018 yılında kurulmuş, son sistem el değmeden çiğköfte üretimi yapan bir çiğköfte üretici firmadır. Çiğköfte üreticiliği yapan Güneyce Çiğköfte firması tamamen doğal ürünler ile yaptığı çiğköftelerinde kesinlikle Koruyucu, Bulyon ve Et Suyu tarzında sağlığa zararlı hiçbir ürün kullanmadan üretim yapmaktadır.

Çiğköftenin lezzetiğini Güneydoğu lezzetlerinden gelmekte ve tamamen doğal katkısız salça, isot ve mısır yağının birleşimi ile en kaliteli çiğköfte ürününü. Çiğköftenin ana vatanı olarak bilinen güneydoğu ilimize ait Adıyaman yöresine uygun damak tadını Anadolu’nun eşsiz lezzetiyle harmanlayıp farklı bir lezzetle taçlandırdık .

Güneyce Çiğköfte en çok tercih edilmesinin ve lezzetinin en mükemmele yakın olması sizlere verdiğimiz hizmet anlayışımız ve doğru işletmeci seçmemizdendir. Güneyce Çiğköfte Bayiliklerine devam ederken ilk önce doğru işletmeci ve doğru lokasyonda bir işletme açmak her zaman için ön planda tutulmaktadır. Personel seçimleri müşteri ilişkilerine önem veren firmamız Güneyce Çiğköfte memnuniyetiniz için bayilerini özenle seçerek hizmet vermektedir.

Misyonumuz Güneyce Çiğköfte olarak en çok tercih edilen firma olmamız ve kaliteli ürün portföylümüz ile en deneyimli ve güleryüzlü personel anlayışımız ile Türkiye ve Dünya genelinde bayilik sayımızı artırmaya devam etmektedir.

Vizyonumuz Güneyce Çiğköfte olarak en kaliteli ürün yelpazesini müşterilerine sunmak, tüm illerde yaygın geniş bayi ağı kurmak, en deneyimli güleryüzlü hizmet anlayışı içinde Türkiye ve Dünya’da bilinen en çok tercih edilen Çiğköfte firması olmak.

HAS GÜNEY TARIM A.Ş. VE GÜNEYCE ÇİĞKÖFTE FARKI Has Güney Tarım Türkiye’nin çiğköfte marulu üreticisi olarak çıktığı yolda, Mersin ve Adana illerinde bulunan açık ve kapalı alanlarda çiğköfte iceberk (aysberk) marulu üretimi ve dağıtımı yapan bir firmadır. Çiğköftecilerin tamamına hitap eden bir işletmedir.

Has Güney Tarım bir çok yan ürünü de yanında barındırarak Çiğköfte bayilerinin ilk önce Marul ihtiyaçlarını, Nar Ekşisi, Lavaş, Limon, Ambalaj malzemesi, Poşet ve paketleme ekipmanları tedarikleri de yaparak Çiğköfte işletmenize her zaman destek olmaktadır. Çiğköfte dükkanının en önemli etkenlerini bir arada bulunduran Has Güney Tarım ve Güneyce Çiğköfte bir işletmenin her ihtiyacını karşılacak şekilde hizmet vermektedir.

Sektör

GIDA

Üyelik Hizmet Kapsamı

Türkiye’nin dört bir iline soğutucu araçlarımızla,A dan Z tüm ihtiyaçları haftanın 2 günü olmak şartıyla sevkiyat yapmaktayız.Bizi diğer firmalardan ayrı kılan tam anlamıyla bayilerimize ürün tedariğini en hızlı ve en donanımlı şekilde yapan firmayız.

GÜNEYCE ÇİĞKÖFTE Bayilik Şartları

Uygun Lokasyon, İşlek cadde üzerinde Dükkan (Okullara, Hastanelere, Devlet kurumlarına yakın lokasyonda bulunacak bir dükkan en az 20 m2 olacak şekilde)

 • Güneyce Çiğköfte Işıklı veya Işıksız Tabela Görselleri
 • Güneyce Çiğköfte Cam ve Dükkan Giydirmeleri
 • Güneyce Çiğköfte renkleri Kırmızı ve Beyaz renkte dükkan içi dekorları veya boyası
 • Güneyce Çiğköfte Logolu Çalışma Tezgahı ve Soğutma Dolabı
 • Güneyce Çiğköfte Renklerinde Kırmızı veya Beyaz renkte masa – Logolu
 • Masalarımızı da tercih edebilirsiniz.
 • Güneyce Çiğköfte Sandalye Renkleri

Doğru işletmeci – Kendi işini kurmak isteyen yatırımcılara 0 kar marjı ile sınırsız teklifler sunuyoruz. Bayilerimizde titizlik ile personel seçimi yapmaktayız ve tüm personellerimiz eğitimlerin ardından tezgaha geçmektedir. Personel eğitimleri Güneyce Çiğköfte Eğitim ekibi tarafından verilmektedir.
İşletmecinin dükkanda durması ve işi benimsemiş olması tek tercihimizdir. Süreklilik ve kaliteli hizmet için işletme sahibinin başında duracağı bir işletmeci.

Ödemelerini aksatmaması ve sistemle rekabet etmemesi önerilmektedir. Kaliteli ürün asla ederinden ucuza satılamaz. Piyasadaki ürünler ile kendi ürününü bir tutmaması gerekmektedir.

Franchise sistemin de sınırlarının olduğunu bilmesi gerekmekte. Yani Markasını zarara uğratacak ismini ve logosunu kötüleyecek imaj ve hareketlerden uzak durması gerekmektedir.
Katı Kurallarla markayı koruması, franchise sisteminin en büyük avantajıdır. Asla sınırlarını geçmeyecek veya esneklik göstermeyecek bir sistemin içine girmiş olduğunun bilincinde olması gerekmektedir.

Doğru Dükkan – Doğru Lokasyon

1. Cadde mağazalarının işlek yerde olması çok önemlidir. Yaya trafiğinin yoğun olduğu mekanlar, araç trafiğinin yoğun olduğu ve durmaya izin verdiği caddeler, Ziyaretçinin yoğun olduğu alışveriş merkezleri tercih edilir.

2. Güneyce Çiğköfte zincirinin ana ürünü ve ağırlıklı satışı, çiğ köfte ve dürümdür. Yaya trafiğinin yoğun olduğu yerlerde dürüm, konut yerleşiminin yoğun olduğu yerlerde paket satışı çok olur. Yer seçiminde ve kiranın belirlenmesinde her iki ürün göz önünde bulundurulur, sadece birine hitap etmemeye dikkat edilir.

3. Mağazanın konumu ve görünürlüğü çok önemlidir. Müşterinin dikkatini çekecek olan tabela ve vitrin bütünüyle görünmeli, uzaktan fark edilmelidir.

4. Mağazanın vitrini, büyüklüğü, su ve elektrik tesisatı, tavan yüksekliği, kaldırım genişliği, yoldan yüksekliği, otopark imkanı gibi fiziki koşulları ise uygun olmalıdır.

5. Aranan kriterler ve alt sınırlar Güneyce Çiğköfte tarafından bildirilir.

6. Kira kontratı uzun vadeli olmalıdır.

7. Her işletmenin çevresinde paket servis için yeterli iş potansiyeline sahip bir bölge tanımlanır.

Doğru İşletmeci – Doğru İş Sahibi

 • DOĞRU İŞLETMECİ
  1. Güneyce Çiğköfte işletmecisi, satış, kar ve müşteri memnuniyeti sağlayabilmek için belli özelliklere sahip olmalıdır. Böylece hem kendinin, hem Güneyce Çiğ Köfte’nin beklentileri karşılanır.
  2. Sahibinin uygun becerilere sahip olduğu ve işiyle bizzat ilgilendiği işletmeler çok daha başarılı olduğundan, işletmecimiz öncelikle işinin başında bulunmalı, öncelikli işi bu olmalıdır.
  3. Müşterilerimiz, sunduğumuz özel lezzete alışır, güvenir, sürekli gelir, hatırlanmayı, önem verilmeyi beklerler. Dükkân da ve paket serviste özel ilgi, ürün sohbeti, satışı artırmakla kalmaz, beklenir de.
  4. İşletmecimiz, müşterilerle ilişki kurmaya yatkın, işinde de müşteri odaklı olmalıdır.
  5. İşletmecinin personelinden şikayete hakkı yoktur.
  6. Onları motive etmek, yoğun tempoda çalıştırmak, tanıtım etkinliklerinde kullanmak, verimli yönetmek onun işidir. Kendisi de yoğun çalışma ortamına ayak uydurabilmelidir.
  7. İşletmeci öğrenmeye açık ve öğretmeye hazır olmalıdır. Güneyce Çiğköfte , geliştirdiği ürünleri, işletme ve pazarlama yöntemlerini sürekli eğitimle aktarır, işletmeciden de personeline aktarmasını bekler.
  8. İşletmeci, mağazanın yatırımını ve cari harcamalarını karşılayacak maddi güce sahip olmalıdır.
  9. İşletme normalde sahibini geçindirir ama bir masraf gerektiğinde de sahibine muhtaç olur.
  Yatırım ve İşletmeci
  1. Franchise anlaşmasının imzası ile birlikte yatırım başlar.
  2. Bölge verilip yer aranabileceği gibi, yer bulunup onaylatıldıktan sonra franchise anlaşması da yapılabilir.
  3. Franchise giriş bedeli alınmadan (ücretsiz bayilikler verilmeye) devam edilecektir.
  4. Yerin onaylanıp kiralanması ile birlikte proje ve inşaat aşamasına geçilir.
  5. Yatırımcı şubeyi kendi imkânları ile yaptırmak isterse, Güneyce Çiğköfte standart ve prosedürlerine uymak kaydı ile kendisi yaptırabilir.
  6. Dükkanın yakın çevresine açıldığını bir kampanya ile duyurması, başlangıçta yapacağı ciroyu artırır, tanınmasını hızlandırır. Güneyce geçmişte kazandığı deneyimi ile açılış kampanyasını yönlendirir, bununla ilgili tüm harcamaları franchise alan yapar.
  7. İşletmenin Güneyce Çiğ Köfte ’den mal alımı kesin sipariş veya ön ödeme ile yapılır. Siparişi takip eden ikinci gün ürünler işletmede teslim edilir.
  8. İşletmenin ana masraf kalemleri, hammadde, kira, personel, tanıtım ve diğer giderlerdir. Bunların oranlarının belli sınırlar içinde kalması sağlanmalıdır.
  9. Nucello franchise işletmesi, düşük yatırımını, yüksek karlılığı ile çok kısa sürede çıkaran, kolay işletilen, çok cazip bir iş fırsatıdır.

GÜNEYCE İLE İŞE BUGÜN BAŞLAYIN.

SİZDE GÜNEYCE ÇİĞKÖFTE AİLESİNE KATILMAK İSTİYORSANIZ MUTLAKA EKİBİMİZ İLE İRTİBATA GEÇİNİZ VE SİZİNDE KARLI BİR İŞLETMENİZ OLSUN.

GÜNEYCE ÇİĞKÖFTE İLK ETAPTA SİZLERE EN KALİTELİ HİZMETİ SUNARAK, İŞLETMENİZİN TANITIMINI YAPARAK SİZLERE DESTEK OLUR.
ULUSAL BAZDA VERDİĞİMİZ REKLAM MECRAALARIMIZ İLE GEREK TV, GEREK İSE BASILI VEYA İNTERNET ÜZERİNDEN REKLAMLAR VEREREK FİRMANIZIN TANITIMINI GERÇEKLEŞTİRİR.

Güneyce Çiğköfte Bayisi olmak sizi hayal ettiğiniz bir işe götürecektir. Güneyce Çiğköfte Güneydoğu’dan gelen lezzet sloganıyla çıktığımız bu yolda Bayi ailemizde sizleri de görmek istiyoruz.

Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı

Doğru işletmeci – Kendi işini kurmak isteyen yatırımcılara Yatırım maliyeti 18.000 TL , %150 kar marjı ile sınırsız teklifler sunuyoruz.

Firma Yetkilisi: MUSTAFA PEHLİVAN
Telefon: 08503463846
Web Sitesi: http://www.guneycecigkofte.com/
Email:  info@guneycecigkofte.com
Şehir: Kayseri
Adres: Yavuzlar Mah. Karademir Cad. Boran Sitesi No : 46 Kayseri
[/av_textblock]

[/av_three_fifth]

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir