Cartoon Art Cafe Bayilik Şartları


Reklam Ver


BAYİMİ KUR

Bayimi Kur olarak franchise başvuru takip işlemlerini sizin adınıza %100 Müşteri Memnuniyeti ile çözüyoruzBu Sayfayı Paylaş
Son Eklenen Bayilikler
2Artboard-1-5caaf11d2d612
Tatlane
Tatlane

Cartoon Art Cafe Bayilik Şartları

Firma İsmi
Cartoon Art Cafe
Firma Tanıtım
2015 yılında sektöre girdiğimiz günden bu güne eğlenceli konseptimiz ve zengin menülerimizle her kesimin takdirini kazandık ve misafirlerimizin eğlenceli mekanlarda lezzetli saatler geçirmesini sağladık. Kahve sektöründe uzun yıllardır elde ettiğimiz bilgi ve birikimlerle doğru konsepti doğru mekana uygulayarak,doğru işletme prensibi ile hareket ettik.
Bu gün her kesimin eğlenceli vakit geçirebileceği mekanlarla müşterilerimizin güvenini kazandık.Tecrübeli ekip arkadaşlarımızla ‘Kahveye Eğlence Kat ‘ sloganı eşliğinde Tüm Türkiye’yi bu marka ile buluşturmayı hedefliyor ve iş ortakları arıyoruz.
Çok yakın zamanlarda tüm Türkiye’ye bu eğlenceli konsept ve menülerimizi tanıtacağımıza inanıyor ve bu yolda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.Kaliteli kahvelerimiz ve zengin mutfağımızla sunumlarımızdan asla taviz vermeyerek bu yolda devam ediyoruz.
Sektör
Cafe
Üyelik Hizmet Kapsamı
kahve-pasta-çikolata-fastfood
Bayilik Şartları
Bayilik ücreti almıyoruz. Eğitim ve personel desteği ile bayilerimizin en üst düzeyde kar etmeleri öncelikli hedefimizdir.
Bayilik Yatırım Maliyeti ve Ortalama Kar Marjı
500000 tl % 35-45
Firma Yetkilisi
Ramazan Durmuş
Telefon
05452278666
Web Sitesi
http://www.cartoonartcafe.com
Email
info@cartoonartcafe.com
Şehir
Isparta
Adres
Kutlubey Mahallesi, 1005. Sk. No:19 Merkez/Isparta