5 Bin Lira Sermaye İle Güzel Paralar Kazan!

Sermaye, sizin ayakta kalabilmeniz için sarıldığınız tek dostunuzdur. Elinizde hiç sermaye bulunmadan sıfırdan bir işte başarılı olmak öyle sanıldığı kadar kolay değildir. Bunun yerine küçük sermayeler ile yapabileceğiniz işleri araştırmalısınız. Küçük sermayeler sayesinde kazandığınız paraları birikim yaparak hayalinizdeki işi gerçekleştirebilirsiniz. 5 Bin Lira sermaye ile yapılacak iş fırsatları hakkında sizlere detaylı bir rehber sunmak istiyorum.

Düşük bütçeler ile hesap yapmak yerine karlı iş fikirlerine göz at 🙂

5 Bin Lira küçük bir miktar olmasına rağmen 10 – 15 katını özen gösterdiğiniz zaman kazanabilirsiniz. Küçük sermayeler ile kazandığınız paraları birikim yapmanızı tavsiye ediyoruz. Birikimler günün birinde sizin hayallerinizi gerçekleştirecektir.

5 Bin Lira ile Hangi İşler Yapılır?

5 Bin Lira ile yapabileceğiniz çok fazla olduğu için sizler açısından en fazla kar sağlayacak işleri aktarmaya çalışacağız. Herhangi bir sektörde para kazanmak istiyorsanız atılgan olmalısınız, iletişim beceriniz yüksek ve mantıklı adımlar atmalısınız. Örneğin, bir ürün alacağınız zaman pazarlık yapmaktan çekinmeyin. Sizde bu ürünü satacağınız için ne kadar düşüğe alırsanız sizin için o kadar karlıdır.

  • Aktüel Ürünleri Takibi Size Para Kazandırır

Sayıları her geçen gün artan A-101 ve BİM marketlerinin her hafta düzenlediği ‘Aktüel Ürünleri’ oldukça uygun fiyatlardan satışa çıkartılıyor. Her markette birkaç tane bulunan aktüel ürünleri sabah saatlerinde hızlı bir şekilde satın alarak, şehrinizde bulunan küçük dükkanlar ve ya spotçulara satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Aktüel kataloglar her hafta önceden yayınlanıyor, sen ne duruyorsan analizini yap paranı kazan 🙂

Örneğin, yılın belli dönemlerinde Aktüel ürünler olarak ‘televizyon’ belirlenir. Bu dönem genellikle üniversitelerin başlama haftalarında yayınlanır. Bu haftalarda satın alacağınız telefonları ‘letgo’ platformunda karlı bir şekilde satabilirsiniz. Bir televizyondan aşağı yukarı 50 – 100 TL kar edebilirsiniz.

Tabii ki sizler Aktüel ürünleri televizyon ile sınırlandırmayın. Şehrinizde satılabilme potansiyeli olan ve ya nereye satacağınızı belirlediğiniz ürünleri liste yapın ve araştırın.

  • Sosyal Medyanın Aktif Platformu İnstagram Satışları ile Para Kazan

5 Bin Lira sermaye olmasına gerek kalmadan daha küçük bütçelerle İnstagram’da satış yaparak para kazanabilirsiniz. Büyük hesaplar, şirketler, bireysel kişiler ve ya küçük bir butik dükkanı İnstagram sayesinde güzel miktarlar kazandığını belirtiyor.

Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullandığınız zaman güzel paralar kazanabilirsiniz. İnstagram satışında adım adım ilerlemelisiniz.

  • Hangi ürünü satacağına karar ver. (Giyim, teknoloji, aksesuar)
  • Ürünü nereden alacağına ve ne kadar alacağına karar vermelisiniz.
  • Ürün için en uygun fiyatları listele.
  • Ürünleri ne kadar fiyata satacağını belirle ve hesabını oluştur.
  • Marka yüzü olabilecek bir isim belirledikten sonra ürünlerini resimle, müşterilerine erişmeye çalış.

İnstagram sayesinde ayda yaklaşık 20 – 30 Bin TL rahatlıkla kazanabilirsiniz. Doğru adımları atmak bu iş içinde oldukça önemlidir.

  • Ahşap Oyuncaklar ile Çılgın Paralar Kazan

Çocuklarımızın sağlığı için ahşap oyunların son dönemde popülerliği arttı. YouTube üzerinden ‘ahşap oyuncaklar’ şeklinde arama yaptığınız zaman binlerce oyuncak videosu ve nasıl yapıldıklarını inceleyebilirsiniz. Evde oturduğunuz yerden küçük bir odanızı bu iş için ayırarak ahşap oyuncak üretebilirsiniz.

Birbirinden ilgi çekici ahşap oyuncakları tasarla ve hemen para kazan 🙂

Ahşap oyuncaklar üretildikten sonra oyuncakçılara, letgo platformlarına ve ya instagram üzerinden satış için koyabilirsiniz. Bu oyuncaklara talebin çok fazla olduğunu hatırlatarak, el işi becerisi yüksek olan insanlara kesinlikle tavsiye ediyorum. El işi becerisi olmayan insanların da yapabileceğini bilmenizi isterim.

5 Bin Lira sermaye ile yapılacaklar iş fırsatları her geçen gün artıyor, sizlere yardımcı olabilmek için bu iş fırsatlarını sürekli sizlere aktarmak istiyoruz. Düşük bütçeli iş fırsatları sayesinde hayal ettiğiniz işleri ve ya paraları kazanabilirsiniz.

 

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir