2020 Bayilik Şartları Nelerdir?

2020 Bayilik Şartları Nelerdir?

Günümüzde kendi işinin patronu olmak ve kendi kazancını kazanmak isteyen insanlar çoktur. Az sermaye ile doğru bir iş kurmak mümkündür. Doğru araştırma sonucunda az sermaye ile güzel kazançlar elde edilebilir. İş kurmak kolay değildir ama az parayla da iş kurmak imkansız değildir. Az sermayeli kazançlı yatırımlar vardır. Peki, 2020 Bayilik Şartları Nelerdir? Bunlar şöyledir;

  • Çiğ köfte firmaları,
  • Közde kahve dükkânları,
  • Krep dükkânı,
  • Tespih dükkânı bayiliği,
  • Çikolata dükkânı bayiliği gibi

Araştırıldığında az sermayeli güzel kazançlar elde edilen bayilikler ile kendi işimizi kurmak zor değildir. Doğru piyasa araştırması ile uzun vadede az sermaye ile kendi işinin patronu olmak hayal değildir.

Bayilik Veren Cafeler

Araştırıldığında bayilik veren bir çok cafeler mevcuttur. Öncelikle bir cafe bayiliği almak isteyen kişilerin bütçelerinden sonra ilk bakmaları gerektiği almak istedikleri bayinin bilinirliği olmasıdır. Bazı bayilik veren cafeler vardır. Bunlar şöyledir;

  • Mado Cafe,
  • Neşve cafe,
  • Starbucks cafedir.

Her bayilik veren cafenin bayilik şartları farklıdır. Belirlenen fiyatlar arasında anlaşma sağlanır. Bu fiyatlar bazı faktörlere göre değişiklik gösterir.2020-bayilik-sartlari-nelerdir

Mado Cafe Bayilik

Kendi alanında önde gelen bir firmadır. Belirlediği bayilik bedeli 500.000 TL olarak ön görülmüştür. Bu fiyat bazı şartlara göre değişiklik gösterir.

Neşve Cafe Bayilik

Araştırıldığında son dönemlerde bayilik ismini iyi kullanan ve önemli bir artış sağlayan bir firmadır. Bayilik sistemini oturtmuştur. Bir çok il de görmek mümkündür. Bayilik için belirlenen rakam 500.000 TL olup yapılan cirodan yüzde 3 alma şartı bulunur.

Starbucks Cafe Bayilik

Kahve alanında bayilik sıralamasında ilk sıralarda hızlı bir şekilde yayılmaktadır. Herkesin kolay kolay bayilik alması pek mümkün değildir. Net bir bilgi olmamak ile birlikte bayilik alma şartları da kendileri özgü ve seçicidir.

2020 Bayilik Şartları Nelerdir?

Kendi işinin patronu olmak isteyenler için bilinen güçlü firmalara bayilik yöntemi ile iş kurmaya yönelmek mantıklı gelebilir. Bunun için belirli şartların yan yana gelmesi gerekmektedir. Oluşan bütçeye göre bayilik şansları değerlendirilir. Bayilik almak isteyen insanların öncelikle ciddi bir yatırım miktarı ayırmaları gerekir. Az sermaye ile de bayilik almak mümkündür.

Ama daha ciddi kazançlar elde etmek için büyük firmalardan bayilik almak daha olumlu bir sonuç vermektedir. Firmaların şartları çoğunlukla 500.000 TL ve cirolardan yüzdelik kazanç elde etmeye yöneliktir.

Makale Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir