2019 Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar

2019 Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar

2018 yılının bitmesine az bir süre kala artık insanlar ülkemizde 2019 yılı için yatırım planları aramaya başladılar. Özellikle ekonomik krizin etkilerinin azalması ile beraber insanlar kazançlarını arttırmak amacıyla farklı girişim modelleri araştırıyorlar. Sektöre yeni girerken birçok masraf bir girişimcinin karşına çıkarken bazı firmalar isim hakkı gibi ücretler talep ederken kimi firmalar ise bu tarz ücretleri istemiyorlar. Hızlı bir büyüme ile hızlı şekilde ülke geneline yayılmayı amaçlayan bu firmalar genellikle bir süre sonra isim hakkı talep edebiliyor. Bu sebeple girişim yaparken öncelikle bu firmaları araştırmak faydalı olacaktır.

Ä°lgili resimÜcretsiz Bayilik Veren Bir Çok Firma Mevcut

Türkiye ücretsiz bayilik olanağı sağlayan birçok firmayı bünyesinde barındırmaktadır. Bu bağlamda girişimde bulunabileceğiniz birçok firma vardır. Bunlardan bir kaç örnek vermemiz gerekirse; öncelikle Mochka accessories gibi firmalar sektöre yeni girdikleri için bayilik ağlarını genişletmek istiyorlar. 2 yılda 80 bayi barajını geçmeyi hedefleyen mochka bir ücret talebinde bulunmuyor. Köftey’s Köfte de ücret talep etmeden bayilik veren firmalardan. Yalnız yine de bazı şartları mevcut. AVM dışı 100 metrekare AVM içi ise en az 50 metrekare alan istiyor. Gıdanın her zaman karlı bir sektör olduğunu unutmamak gerekir.

Çiğ Köfte Çok Büyüyen Bir Sektör

Gerek uygun fiyatı gerekse de ısıtmaya ihtiyaç olmadan kolay tüketimi ile yediden yetmişe herkesi sevgilisi olan çiğköfte için Anadolu Çiğköfte ile görüşebilirsiniz. Kendileri ücretsiz bayilik verme ve yaygınlaşma çabasında. Türk insanın sevgili çay ile ilgili bir girişimde mantıklı olabilir. AVM’ler için çay standı veren Çaytaze 30 bin TL sermaye ve satış alanı dışında bir şey talep etmediğini belirtiyor. Bunlara ek olarak daha birçok farklı büyümeye çalışan kuruluştan bayilik alma şansı yakalanabilir.

BAYİMİKUR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir