2019 Bayilik Veren Firmalar

2019 yılında yeni bir iş yapmak, yatırım yaparak yeni bir iş kolu yaratmak isteyenlerin sayısı oldukça fazla. Özellikle 2018 yılında yaşanan ekonomik kriz ile beraber 2019 yılına umutla bakan insanlar bu dönemlerde yeni bir işe girerek gelirlerini attırmayı planlıyor. Bunun bir çok farklı yolu olsa da bayilik almak en garanti yollardan birisi. 2019 Bayilik Veren Firmalar

Kadın Ürünleri Satan Mağazalar Her Daim İlgi Görür

Alışverişe olan düşkünleri sebebi ile kadın ürünlerine yönelik mağaza açmak oldukça karlı olmaktadır. Bu mağaza türlerinden birisi olan So Chic hem bayilik veriyor, hem de isim hakkı ücreti talep etmiyor. İkisi yurt dışında olmak üzere toplamda 50 mağazası bulunan marka 38 şubesini bayi olarak işletiyor. Sadece ürün satışından %6’lık bir bedel alan marka bunu tanıtım ve reklam çalışmalarında kullanıyor. Bir diğer bayilik alınabilecek marka ise Watsons oldukça gelecek vaat eden bir markadır. Fakat yüksek franchise ücretleri talep eden firma tabi ki bunu karşılayabilenlere yüksek gelirler de vaat ediyor.

Son Dönemlerde Dikkat Çeken bir Sektör “Rent A Car”

Rent a car olarak bilinen araç kiralama işi son yıllarda olukça dikkat çeken bir sektör. Özellikle araç fiyatlarının aşırı yükselmesi ile beraber şirketi olanlar tarafından tercih edilen rent a car, hafta sonu arabası olmayanlarında tercihleri arasında. Bu bağlamda bayilik veren Cheap Car Hire ve Arvel Car Central oldukça başarılı işlere imza atıyor. Arvel Car Central oldukça uzun bir süredir 1986’dan beri sektörde ki deneyimi ile dikkat çekiyor. Cheap Car ise 2001 yılından beri sektörde hizmet verirken Amerikan şirketi olarak dikkat çekiyor. Sektörde oldukça tecrübesi bulunan Cheap Car Türkiye’de ise 5 şubesi ile hizmet veriyor.

2019 Bayilik Veren Firmalar İçin Tıklayın!

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir