2019 Ücretsiz Franchise Veren Firmalar

2019 Ücretsiz Franchise Veren Firmalar

Franchise hizmetleri, isim yapmış belirli firmalardan bayilik alarak kendi iş planını oluşturma olarak biliniyor. Franchising hizmetlerinde kişiler belirli bir ücret ödeyerek söz konusu firmalardan bayilik alır. Ancak yeni geliştirilen iş planları dahilinde birçok firmadan ücretsiz olarak franchise alabilmek mümkün oluyor. Hem kendi iş yerinizi açmak hem de belirli bir markanın imajı ile satışlarınızı yapmak istiyorsanız, franchising hizmetlerini kullanabilirsiniz. 2019 Ücretsiz Franchise Veren Firmalar

Ücretsiz Bayilik Nasıl Alınır?

Günümüz koşullarında giyim, beslenme ve teknoloji gibi farklı alanlarda hizmet veren birçok firma; ücretsiz olarak franchise hizmeti veriyor. Sonax, Chicker’s, Selen Su, Etibeyaz Döner ve Battalbey Çiğköfte gibi tanınmış markalar; 2019 yılında da ücretsiz olarak bayilik veriyor. Bu bayilerin franchise hizmetleri kapsamında belirli şartları olacaktır. Her firma öncelikle açılan iş yerlerinin kendi konseptlerine uygun olmasını istemektedir. Bu tarz detaylara dikkat ederek firmaların franchising şartlarını araştırabilir ve bayilik için gerekli başvuruyu yapabilirsiniz. Yukarıda ismi geçen firmalar, söz konusu iş yerlerinin açılması sürecinde herhangi bir ücret istemeyecektir.

Ücretsiz Franchise İle Kazanmak Mümkün mü?

Tüm ekonomik alanlarda, franchising yöntemi oldukça tercih edilen bir yöntemdir. Zira yeni bir iş yeri açtığınız zaman, sizler için en kritik nokta, firmanın ne zaman tanınacağıdır. Firmalar belirli bir isim yapana kadar satışlar düşük seviyelerde seyreder. Franchising hizmetlerinde ise böyle bir risk yoktur. Zira direkt olarak isim yapmış bir markanın çatısı altında çalıştığınız için, iş yerinize olan güven de yüksek olacaktır.

Ücretsiz bayilik hizmetlerinde doğru bir planlama yaparak özellikle mekanın olacağı bölgeyi doğru belirlemeniz gerekiyor. Zira ücretsiz olarak franchise veren firmalar öncelikle iş yerinin açılacağı konumu dikkate alır. Genel olarak merkezi olmayan alanlardaki iş yerlerine franchise desteği sağlanmamaktadır.

BAYİMİKUR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir