2019 Bayilik Fuarı

2019 Bayilik Fuarı

2019 Bayilik Fuarı

Ülkemizde gelişen ekonomi ve sektör ihtiyaçları doğrultusunda birçok firma büyümek ve gelişmek için franchising yani bayilik uygulamasını kullanmaya başladı. Yabancı markalar tarafından zaten az da olsa kullanılan bu metot üzerine yerli firmalarda eklenince devasa bir sektör haline geldi. 2019 yılında yatırım yapmayı planlayanların ise mutlaka ziyaret etmesi gereken bir fuar var. Eğer yatırımlarınızı 2019 yılına sakladıysanız ve nereye ne kuracağınızı hala anlayabilmiş değilseniz mutlaka 2019 bayilik fuarını ziyaret etmelisiniz.

Avrupa ve Ortadoğu’nun En büyük Fuarı

10-13 Ekim 2019 yılında gerçekleşecek olan 17. Franchising ve Markalı bayilik fuarı İstanbul’da CNR expo da gerçekleşiyor. Avrupa’da gerçekleşen ve Ortadoğu’da yapılanlar arasında en büyük bayilik fuarı olması sebebi ile birçok markayı bünyesinde barındıran bir etkinlik olarak karşımıza çıkıyor. Türkiye üç kıtayı birleştirici olan bu etkiyi marka fuarında da sürdürüyor. Yine bütün markaları kendi bünyesinde birleştirerek vatandaşların beğenisine sunuyor. Müşterisini yatırımcı yapan fuar sloganıyla kurulan fuarda 300’den fazla marka her yıl katılım gösteriyor.

Hemen Hemen Her Sektör Var

Gelişen ekonomi ile franchising yönteminin de efektif etkileri katılınca bu şekilde dağılım gösteren firmalar git gide büyüyor. Bu sebeple de bayilik vermek isteyen firmaların büyümeleri de daha da artmış oluyor. En çok talep gören sektör öncelikle fuarda gıda oluyor. Buna ek olarak kek-pasta ve tatlı, gayrimenkul, kuru temizleme, oto aksesuar, giyim – tekstil, yazılım bilişim şeklinde uzuyor. Bu fuar ile markalar yatırımcıları ile yıllık planlarını oluşturma şansı yakalıyor. 2018 yılı sonu itibari ile Türkiye’de bayilik sektörü 50 milyar dolar bütçeye erişmiş durumdadır. 3000’den fazla zincir marka bu sektöre yatırım yapmakta ve bayilerini oluşturmaya devam etmektedir.

BAYİMİKUR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir